O NAS

 Specjalizując się w różnych rodzajach manikiuru i pedikiuru, sprawimy, że paznokcie Twoich dłoni i stóp zyskają modny wygląd. Jako profesjonalistki wiemy, że najważniejsza jest jakość, dlatego korzystamy jedynie z produktów marki Essie.

Wiemy, że depilacja powinna być wykonana z zapewnieniem najwyższej staranności, dlatego do zabiegów używamy wosku firmy Lycon – producenta będącego liderem w swojej dziedzinie.

Henna, którą zaproponujemy, podkreśli Twoje piękno, gwarantując dobry wygląd o każdej porze dnia i nocy.

Będziemy czuły się wyróżnione, mogąc zadbać o Twój wygląd i dobre samopoczucie!

 • Kasia
  Kasia Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji zdrowia w Warszawie ze stopniem magistra. W branży pracuje od 5 lat. Specjalistka w stylizacji brwi i rzęs oraz paznokci.
  • Katarzyna
   Katarzyna Studentka Kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Stylizacją paznokci zajmuje się od 6 lat. Stawia na ciągły rozwój i dążenie do perfekcji:).
   • Patrycja
    Patrycja Stylistka paznokci, wizażystka, studentka architektury. W swojej pracy najbardziej ceni dokładność i dbałość o najdrobniejszy szczegół. Skupia dużą uwagę na detale, co sprawia, że jej paznokcie, makijaże jak i projekty architektoniczne cechują się dużą precyzją i dopracowaniem w 1oo %.
    • Iga
     Iga Stylistka paznokci z artystyczna dusza, przed którą manicure nie ma tajemnic. Specjalistka w ręcznym zdobieniu paznokci.