Microblading brwi to prawdziwy przełom w stylizacji – pozwala na osiągnięcie naturalnego efektu wypełnienia, po zastosowaniu którego możemy pominąć codzienny makijaż brwi. Sprawdź, dlaczego warto nas odwiedzić i skorzystać z tej usługi!

Makijaż permanentny brwi cieszy się coraz większą popularnością wśród Polek. Jest to wygodne rozwiązanie pozwalające zachować perfekcyjny wygląd w każdej sytuacji, a także oszczędzić cenny czas, który musiałybyśmy poświęcić na makijaż. Jest kilka metod stylizacji permanentnej – jedną z nich jest microblading brwi. Pozbądź się wszelkich kompleksów i zdecyduj się na innowacyjną, skuteczną i w pełni bezpieczną metodę. Zobacz, na czym polega zabieg microblandingu!

Czym jest microblading brwi? – Warszawa

Microbladingiem nazywamy ręczną metodę pigmentacji brwi, która pozwala na uzyskanie niezwykle naturalnego efektu. Aby go osiągnąć, niezbędna jest całkowita precyzja i kontrola. Dlaczego? Ten typ makijażu permanentnego Warszawa polega na wyrysowywaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, by jak najbardziej odzwierciedlały ich naturalny układ. Odpowiednio przeprowadzony zabieg sprawia, że efekt wygląda olśniewająco – brwi są gęste, mają piękny kształt i nie wyglądają sztucznie.

microblading

microblading brwi

Jak wygląda zabieg? – microblading brwi Warszawa 

Makijaż permanentny brwi w Warszawie za pomocą metody, jaką jest microblading brwi, wykonuje się przy użyciu sterylnych ostrzy z wykorzystaniem specjalnej techniki prowadzenia włosia. Stylistka decyduje o tym, gdzie dokładnie ma się znaleźć konkretny włosek, aby rozmieścić je prawidłowo na łuku brwiowym i wymodelować brwi w jak najbardziej estetyczny sposób. Przed zabiegiem zawsze wykonuje się rysunek wstępny brwi, by można było sprawdzić, czy proponowany kształt jest adekwatny do oczekiwań klientki. Wcześniej potrzebne jest także wypełnienie ankiety w przypadku ewentualnych chorób.

Mimo że microblading brwi przynosi widoczne efekty od razu, najlepiej po ok. 3 tygodniach wykonać korektę, która pozwoli na przedłużenie trwałości makijażu.

Makijaż permanentny brwi Warszawa

By wykonać makijaż permanentny brwi w Warszawie, kosmetyczka potrzebuje około 1-2 godziny. Kiedy zabieg zostanie wykonany profesjonalnie i dokona się korekty, to efekt może się utrzymać nawet przez rok lub dwa! Z tego powodu jest to idealna propozycja dla każdej kobiety, która zawsze chce dobrze wyglądać. Warto wspomnieć, że po kilku godzinach barwnik zblednie, dlatego odpowiednie dobranie koloru przez specjalistkę jest kluczowe.

Przed przystąpieniem do zabiegu nie wolno narażać skóry na wysokie promieniowanie słoneczne. Świeża i intensywna opalenizna będzie wiązała się z koniecznością przesunięcia terminu zabiegu do momentu, aż skóra w pełni się wygoi. Należy jednocześnie pamiętać, by stosować się do zaleceń po zabiegu, czyli na przykład zrezygnować z sauny i basenu przez kilka dni po wykonaniu makijażu permanentnego w Warszawie. Należy też korzystać z maści regenerującej.

Kiedy warto zdecydować się na microblading brwi w Warszawie?

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą o siebie zadbać i poczuć się lepiej we własnej skórze. Precyzyjnie podkreślone brwi mogą stanowić atut, który doda charakteru twojemu spojrzeniu niezależnie od okazji. Prowadzisz aktywny tryb życia? Zapomnij o rozmazanym makijażu! Efekty prawidłowo wykonanego zabiegu makijażu permanentnego brwi (Wraszawa) są niezwykle trwałe i pozwalają na zachowanie perfekcyjnego wyglądu przez długi czas, nawet podczas aktywności fizycznej, takiej jak np. pływanie czy sporty wyczynowe.

Czytaj więcej

Makijaż permanentny brwi Warszawa – dlaczego warto?

Microblading brwi może być także szansą na pozbycie się kompleksów z powodu rzadkich lub nieestetycznych brwi. Warto wiedzieć, że metoda ta pozwala nie tylko na zagęszczenie brwi, lecz także ich całkowitą rekonstrukcję np. u osób z łysieniem plackowatym czy po chemioterapii. Kobiety, które mają złe doświadczenia z makijażem permanentnym, poprzez microblading brwi (Warszawa) mogą odzyskać pewność siebie – umożliwia on wykonywanie korekt po wcześniejszych zabiegach i osiągnięcie satysfakcjonującego rezultatu.

Postaw na profesjonalny microblading brwi w Warszawie!

Nowoczesne metody, z jakich korzysta makijaż permanentny (Warszawa), pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów wizualnych. Stawiając na microblading brwi w profesjonalnym salonie w Warszawie, stawiasz na jakość – zarówno pod względem stosowanych rozwiązań, jak i obsługi. W przeciwnym wypadku pigment może się różnić od naturalnych włosów, a działania kosmetyczki nie utrzymają się długo!

Zadbaj o kształt swoich brwi w naturalnym stylu i zdecyduj się efektowną nowość – microblading brwi w fingerspa (Warszawa)! Oferowany przez nasz salon makijaż permanentny w Warszawie utrzyma się przez długi czas. Aby z niego skorzystać, możesz zapisać się na wizytę przez internet! Proces zapisu zajmuje zaledwie kilka minut!

Makijaż permanentny brwi Warszawa – przeciwwskazania

Warto pamiętać, że makijaż permanentny wiąże się z przerwaniem ciągłości naskórka. Przed podjęciem decyzji o zapisaniu się na microblading, należy sprawdzić, czy nasz stan lub przyjmowane przez nas leki, nie stanowią żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Makijażu permanentnego brwi nie powinno wykonywać się w ciąży, ponieważ jakakolwiek ingerencja w skórę, stosowanie znieczulenia, czy chociażby stres spowodowany zabiegiem, mogą wpłynąć na rozwój płodu. Microblading należy odłożyć w czasie również w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek infekcji bakteryjnej, czy wirusowej. W większości przypadków dyskwalifikacją do wykonania zabiegu microbladingu są także problemy z krzepliwością krwi, epilepsja i łuszczyca. Nie zaleca się wykonywania makijażu permanentnego brwi osobom, które mają duże problemy z gojeniem się ran lub skłonności do powstawania blizn. Choroby nowotworowe i stosowanie chemioterapii również wyklucza możliwość skorzystania z usługi microbladingu w Warszawie. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, przed przystąpieniem do zabiegu warto zasięgnąć porady odpowiedniego specjalisty.