Microblading brwi to prawdziwy przełom w stylizacji – pozwala na osiągnięcie naturalnego efektu wypełnienia, po zastosowaniu którego możemy pominąć codzienny makijaż brwi. Sprawdź, dlaczego warto nas odwiedzić i skorzystać z tej usługi!

Makijaż permanentny brwi cieszy się coraz większą popularnością wśród Polek. Jest to wygodne rozwiązanie pozwalające zachować perfekcyjny wygląd w każdej sytuacji, a także oszczędzić cenny czas, który musiałybyśmy poświęcić na makijaż. Jest kilka metod stylizacji permanentnej – jedną z nich jest microblading brwi. Zobacz, na czym polega!

Czym jest microblading brwi?

Microbladingiem nazywamy ręczną metodę pigmentacji brwi, która pozwala na uzyskanie niezwykle naturalnego efektu. Aby go osiągnąć, niezbędna jest całkowita precyzja i kontrola. Dlaczego? Ten typ makijażu polega na wyrysowywaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, by jak najbardziej odzwierciedlały ich naturalny układ. Odpowiednio przeprowadzony zabieg sprawia, że efekt wygląda olśniewająco – brwi są gęste, mają piękny kształt i nie wyglądają sztucznie.

microblading

microblading brwi

Jak wygląda zabieg? – microblading brwi Warszawa 

Microblading brwi jest wykonywany za pomocą sterylnych ostrzy z wykorzystaniem specjalnej techniki prowadzenia włosia. Stylistka decyduje o tym, gdzie dokładnie ma się znaleźć konkretny włosek, aby rozmieścić je prawidłowo na łuku brwiowym i wymodelować brwi w jak najbardziej estetyczny sposób. Przed zabiegiem zawsze wykonuje się rysunek wstępny brwi, by można było sprawdzić, czy proponowany kształt jest adekwatny do oczekiwań klientki. Wcześniej potrzebne jest także wypełnienie ankiety w przypadku ewentualnych chorób.

Mimo że microblading brwi przynosi widoczne efekty od razu, najlepiej po ok. 3 tygodniach wykonać korektę, która pozwoli na przedłużenie trwałości makijażu.

Makijaż permanentny brwi Warszawa

By wykonać makijaż permanentny brwi, kosmetyczka potrzebuje około 1-2 godziny. Kiedy zabieg zostanie wykonany profesjonalnie i dokona się korekty, to efekt może się utrzymać nawet przez rok lub dwa! Z tego powodu jest to idealna propozycja dla każdej kobiety, która zawsze chce dobrze wyglądać. Warto wspomnieć, że po kilku godzinach barwnik zblednie, dlatego odpowiednie dobranie koloru przez specjalistkę jest kluczowe.

Należy jednocześnie pamiętać, by stosować się do zaleceń po zabiegu, czyli na przykład zrezygnować z sauny i basenu przez kilka dni po wykonaniu makijażu permanentnego. Należy też korzystać z maści regenerującej.

Kiedy warto zdecydować się na microblading brwi w Warszawie?

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą o siebie zadbać i poczuć się lepiej we własnej skórze. Precyzyjnie podkreślone brwi mogą stanowić atut, który doda charakteru twojemu spojrzeniu niezależnie od okazji. Prowadzisz aktywny tryb życia? Zapomnij o rozmazanym makijażu! Efekty prawidłowo wykonanego zabiegu są niezwykle trwałe i pozwalają na zachowanie perfekcyjnego wyglądu przez długi czas, nawet podczas aktywności fizycznej, takiej jak np. pływanie czy sporty wyczynowe.

Makijaż permanentny brwi Warszawa – dlaczego warto?

Microblading brwi może być także szansą na pozbycie się kompleksów z powodu rzadkich lub nieestetycznych brwi. Warto wiedzieć, że metoda ta pozwala nie tylko na zagęszczenie brwi, lecz także ich całkowitą rekonstrukcję np. u osób z łysieniem plackowatym czy po chemioterapii. Kobiety, które mają złe doświadczenia z makijażem permanentnym, poprzez microblading brwi mogą odzyskać pewność siebie – umożliwia on wykonywanie korekt po wcześniejszych zabiegach i osiągnięcie satysfakcjonującego rezultatu.

Postaw na profesjonalny microblading brwi w Warszawie!

Nowoczesne metody, z jakich korzysta makijaż permanentny, pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów wizualnych. Stawiając na microblading w profesjonalnym salonie, stawiasz na jakość – zarówno pod względem stosowanych rozwiązań, jak i obsługi. W przeciwnym wypadku pigment może się różnić od naturalnych włosów, a działania kosmetyczki nie utrzymają się długo!

Zadbaj o kształt swoich brwi w naturalnym stylu i zdecyduj się efektowną nowość – microblading brwi w fingerspa! Oferowany przez nasz salon makijaż permanentny w Warszawie utrzyma się przez długi czas. Aby z niego skorzystać, możesz zapisać się na wizytę przez internet!