Oczy to jeden z elementów twarzy, na które najczęściej zwracamy uwagę podczas kontaktów z innymi osobami. Chcąc okazać zainteresowanie, utrzymujemy kontakt wzrokowy, a także próbujemy wyczytać z nich rozmaite emocje. Nic więc dziwnego, że lubimy podkreślać naturalne piękno naszych oczu. Najczęściej sięgamy w tym celu po rozmaite kosmetyki, jednak znakomitym pomysłem będzie przeprowadzenie zabiegów upiększających, które sprawią, że będziesz wyglądać olśniewająco także bez makijażu. Należą do nich laminacja brwi i rzęs. W Warszawie po taki zabieg upiększający zapraszamy do fingerspa!

laminacja brwi

Laminacja brwi i rzęs w Warszawie

Usługę, którą jest laminacja brwi, Warszawa, jako duże miasto, czyni niezwykle dostępną. Polega ona na zmienieniu kształtu brwi i nadanie nowego kierunku wzrostu włoskom. Pierwszym krokiem jest dokładne oczyszczenie, po którym nakładamy specjalny preparat z kwasem tioglikolowym. Jego działanie sprowadza się do rozchylenia łusek. Tak przygotowane włoski pokrywamy keratyną, która ma intensywne właściwości pielęgnacyjne. -Sprawia, że brwi są pogrubione, lekko połyskujące oraz wzmocnione.

Laminacja brwi (Warszawa) to zabieg, po który sięgają nie tylko te osoby, które pragną zaoszczędzić nieco czasu na ich stylizacji. To doskonała metoda na szybką i trwałą odmianę cienkich i niesfornych włosków. Dzięki laminacji brwi w Warszawie zaczynają się układać w pożądany sposób, a także znacznie zyskują na gęstości, stają się odżywione oraz błyszczące.

Laminacja brwi w Warszawie jest prostym i znakomitym sposobem na zadbanie o to, by prezentowały się one doskonale nawet wtedy, gdy nie są zaakcentowane przy pomocy koloryzującej kredki, pomady lub cienia. Uzyskany efekt utrzymuje się średnio od 1 do 1,5 miesiąca. Cała procedura laminacji brwi w Warszawie nie powinna trwać dłużej niż 45 minut.

Laminacja brwi Warszawa w profesjonalnym gabinecie – dlaczego jest to tak ważne?

Do przeprowadzenia laminacji brwi (Warszawa) niezbędne są odpowiednie umiejętności, wiedza, doświadczenie, a także właściwie dobrane produkty. W przeciwnym razie zabieg nie tylko nie przyniesie pożądanego efektu, ale może w znacznym stopniu doprowadzić do zniszczenia brwi – między innymi intensywnego wypadania i łamliwości włosków.

Przeprowadzana w naszym gabinecie laminacja brwi (Warszawa) odbywa się przy zachowaniu wszelkich standardów, zasad higieny i bezpieczeństwa oraz w oparciu o aktualną, rzetelną wiedzę. Aby laminacja brwi w Warszawie mogła przynieść doskonałe efekty, produkty wykorzystywane do zabiegu są dobierane do indywidualnych potrzeb klientki, w tym stanu włosków.

Magnetyczne spojrzenie na wyciągnięcie ręki – laminacja brwi Warszawa

Laminacji możesz poddać także swoje rzęsy. To doskonały sposób na to, by je wzmocnić oraz zadbać o to, by wyglądały pięknie, a zarazem naturalnie. Ta nieinwazyjna procedura polega na odtłuszczeniu górnych rzęs, nakręceniu ich na specjalny silikonowy wałek, a następnie na pokryciu ich odżywczym preparatem. Podczas laminowania rzęsy koloryzuje się przy pomocy brązowej lub czarnej farby i całość utrwala keratyną. Włoski są zauważalnie odżywione, silniejsze, podkręcone i elastyczne. Zabieg trwa około 90 minut, a jego rezultat utrzymuje się przez około 2 miesiące.

Czytaj więcej

W przeciwieństwie do uzupełniania laminowanie rzęs (Warszawa) jest zabiegiem znacznie mniej inwazyjnym, a przez to bardziej bezpiecznym i kontrolowalnym. Poleca się ją osobom posiadającym cienkie, rzadkie i proste rzęsy, choć oczywiście można ją wykonać na każdych włoskach, jako że realizowane przez nas laminowanie rzęs w Warszawie zawsze przynosi niebanalne korzyści pod postacią ich elastyczności, odżywienia i pięknego podkręcenia.

Co więcej, laminowanie rzęs (Warszawa) przynosi efekty, które są w pełni komfortowe – nie uświadczymy tu poczucia, że coś zostało doklejone do oka, za to noszeniu będzie towarzyszyć uczucie lekkości i zadowolenia ze swojego wyglądu i olśniewającego spojrzenia, przyciągającego wzrok.

Laminowanie rzęs Warszawa

Co ważne, takie rzęsy wciąż możesz malować tuszem, nadając im wtedy niesamowitego wyglądu, który do złudzenia będzie przypominał wachlarz przedłużonych włosków. Co więcej, laminowanie rzęs w Warszawie sprawi, że będą one bardziej odżywione, a to z kolei przekłada się na lepszą przyczepność tuszu.

Jeśli interesuje Cię laminowanie rzęs, Warszawa, a zwłaszcza nasz salon, stanowi odpowiednie miejsce do jego przeprowadzenia. Wykwalifikowana kadra pracowników z przyjemnością udzieli odpowiedzi na Twoje pytania i pomoże w rozwianiu ewentualnych wątpliwości. Wszystkie zabiegi, w tym laminowanie rzęs  wykonujemy przy użyciu profesjonalnych produktów najwyższej klasy, zachowując wszelkie obowiązujące środki bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapraszamy!

Leave a Comment