Piękna, wyrazista oprawa oka podkreśla urodę i dodaje uroku. Jeżeli nie masz czasu ani ochoty na codzienne wykonywaniu starannego makijażu oka, świetnym rozwiązaniem na idealny wygląd w każdej sytuacji jest przedłużanie rzęs metodą 1:1. Na czym ono polega i jakie ma zalety?

Przedłużanie rzęs 1:1 Warszawa – dlaczego warto?

Wystarczy wykonać zabieg raz na 3 lub 4 tygodnie, by już po przebudzeniu prezentować się jak gwiazda. Przedłużanie rzęs zastępuje makijaż całego oka, więc jest to znaczna oszczędność czasu. Można je polecić zarówno paniom, które prowadzą bardzo szybki intensywny tryb życia, jak i tym, które po prostu rano wolą dłużej pospać niż się malować. Jeżeli rzęsy są przedłużone metodą 1:1, wystarczy już tylko delikatnie przypudrować twarz, by być gotową na spotkanie z nowym dniem. Zabieg umożliwia także piękny wygląd na plaży, basenie czy kiedy pada deszcz. Możesz mieć pewność, że oko będzie wyglądało nieskazitelnie także w takich okolicznościach.

Kolejna ważna zaleta to naturalny wygląd. Przedłużanie rzęs 1:1 pozwala zachować delikatny efekt. Jest on elegancki i z klasą. Wybór długości doklejanych rzęs jest uzależniony od osobistych preferencji, więc możesz zdecydować się na znaczne przedłużenie lub tylko delikatne. Pozwala ono także pięknie wymodelować oko i optycznie podnieść powiekę.

Rzęsy 1:1 Warszawa – jak wygląda zabieg?

Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Specjalistka najpierw przygotuje oko, czyli dokładnie umyje rzęsy, a następnie je odtłuści. Następnie po zabezpieczeniu dolnej powieki przystąpi do przedłużania rzęs. Metoda 1:1 polega na tym, że do jednej rzęsy naturalnej przykleja się jedną sztuczną. Wiązanie kleju jest trwałe i wodoodporne. Po wyklejeniu obydwu powiek specjalistka kończy zabieg, usuwając płatek zabezpieczający dolną powiekę.

Zazwyczaj po 3 lub 4 tygodniach trzeba przyjść na zdjęcie rzęs lub ich uzupełnienie. Będą one bowiem stopniowo wypadały wraz ze swoim naturalnym cyklem życia. Przedłużanie rzęs 1:1 można bezpiecznie stosować nawet bez przerw, zwłaszcza że obecnie jest możliwa praca na klejach, które minimalnie drażnią oczy swoimi oparami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby zmienić swój wizerunek i wydobyć swoje naturalne piękno na zabiegi przedłużania rzęs metodą 1:1. Z pewnością po zobaczeniu efektu metamorfozy stwierdzisz, że to najlepszy prezent, jaki możesz sobie sprawić dla dobrego wyglądu i samopoczucia, poświęcając na wizytę w salonie ok. 1,5-2 godzin spędzonych na wygodnym leżeniu.

Leave a Comment