Piękna, wyrazista oprawa oka podkreśla urodę i dodaje uroku. Jeżeli nie masz czasu ani ochoty na codzienne wykonywaniu starannego makijażu oka, świetnym rozwiązaniem na idealny wygląd w każdej sytuacji jest przedłużanie rzęs metodą 1:1. Na czym ono polega i jakie ma zalety?

Przedłużanie rzęs 1:1 Warszawa – dlaczego warto?

Wystarczy wykonać zabieg raz na 3 lub 4 tygodnie, by już po przebudzeniu prezentować się jak gwiazda. Przedłużanie rzęs 1:1 zastępuje makijaż całego oka, więc jest to znaczna oszczędność czasu. Można je polecić zarówno paniom, które prowadzą bardzo szybki intensywny tryb życia, jak i tym, które po prostu rano wolą dłużej pospać niż się malować. Jeżeli rzęsy są przedłużone metodą 1:1, wystarczy już tylko delikatnie przypudrować twarz, by być gotową na spotkanie z nowym dniem. Zabieg umożliwia także piękny wygląd na plaży, basenie czy kiedy pada deszcz. Możesz mieć pewność, że oko będzie wyglądało nieskazitelnie także w takich okolicznościach.

Kolejna ważna zaleta to naturalny wygląd. Przedłużanie rzęs 1:1 pozwala zachować delikatny efekt. Jest on elegancki i z klasą. Wybór długości doklejanych rzęs jest uzależniony od osobistych preferencji, więc możesz zdecydować się na znaczne przedłużenie lub tylko delikatne. Pozwala ono także pięknie wymodelować oko i optycznie podnieść powiekę.

Rzęsy 1:1 Warszawa – jak wygląda zabieg?

Do zabiegu przedłużania rzęs 1:1 nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Specjalistka najpierw przygotuje oko, czyli dokładnie umyje rzęsy, a następnie je odtłuści. Następnie po zabezpieczeniu dolnej powieki przystąpi do przedłużania rzęs. Metoda 1:1 polega na tym, że do jednej rzęsy naturalnej przykleja się jedną sztuczną. Wiązanie kleju jest trwałe i wodoodporne. Po wyklejeniu obydwu powiek specjalistka kończy zabieg, usuwając płatek zabezpieczający dolną powiekę.

Zazwyczaj po 3 lub 4 tygodniach trzeba przyjść na zdjęcie rzęs lub ich uzupełnienie. Będą one bowiem stopniowo wypadały wraz ze swoim naturalnym cyklem życia. Przedłużanie rzęs 1:1 można bezpiecznie stosować nawet bez przerw, zwłaszcza że obecnie jest możliwa praca na klejach, które minimalnie drażnią oczy swoimi oparami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby zmienić swój wizerunek i wydobyć swoje naturalne piękno na zabiegi przedłużania rzęs metodą 1:1 w Warszawie. Z pewnością po zobaczeniu efektu metamorfozy stwierdzisz, że to najlepszy prezent, jaki możesz sobie sprawić dla dobrego wyglądu i samopoczucia, poświęcając na wizytę w salonie ok. 1,5-2 godzin spędzonych na wygodnym leżeniu.

Leave a Comment