Modny manicure – Warszawa stolicą profesjonalnego wyglądu.

 

W większości biur poza przestrzeganiem ustalonego dress code’u pracodawcy wymagają również odpowiedniej dbałości o schludny wygląd dłoni, a tu szczególną rolę pełnią paznokcie. Biurowy manicure powinien wyglądać zupełnie inaczej niż stylizacja na specjalne okazje, wesela czy imprezy karnawałowe. Dziś prezentujemy kilka cennych wskazówek.

 

Optymalna długość paznokci

 

 

modny manicure

 

Czym kierować się przy wyborze odpowiedniego manicure’u do pracy? Warszawa stanowi siedzibę sporej liczby wiodących polskich i międzynarodowych firm. W wielu miejscach pracy dłuższe paznokcie nie będą mile widziane. Poza tym z pewnością nie ułatwiają one sprawnego pisania na klawiaturze. Decydując się na manicure do biura, warto postawić więc na krótkie i zadbane paznokcie – w końcu wypielęgnowane dłonie są naszą wizytówką.

 

Biurowy manicure – Warszawa stolicą elegancji

 

modny manicure

 

W zależności od profilu firmy próg tolerancji na różne rodzaje zdobienia paznokci jest inny. Jeżeli przełożeni podchodzą do kwestii wizerunku dość restrykcyjnie, najlepiej postawić na stonowany manicure Warszawa to miasto, w którym wielu pracodawców przykłada do tej sprawy dużą wagę, dlatego podczas wizyty w salonie specjalizującym się w wykonywaniu manicure’u warto wybrać jeden z klasycznych kolorów, jak na przykład zbliżony do naturalnego odcienia stonowany róż. Również beże nie będą znacznie kontrastować ze skórą, a więc jednocześnie nie przyciągną nadmiernie uwagi klientów, przełożonych czy współpracowników. Czerwień również jest kolorem akceptowalnym w korporacjach, jednak przede wszystkim na specjalne okazje, kiedy liczy się efektowny wygląd. Należą do nich służbowe kolacje, konferencje i nieco mniej formalne spotkania. Atrakcyjny wygląd będzie na nich potraktowany jako atut.

 

Manicure hybrydowy, czyli praktyczne rozwiązanie

modny manicure

Znając zasady przyjęte w miejscu pracy i wiedząc doskonale, co jest w nim akceptowalne, a jednocześnie nie chcąc rezygnować z modnych zdobień paznokci, warto rozważyć zrobienie manicure’u hybrydowego. To trwałe rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się wybraną stylizacją przez około dwa tygodnie. Lakier będzie odporny na zarysowania i odpryski, więc mając go na paznokciach, można bez obaw korzystać z komputera i pisać na klawiaturze, a po pracy bez kłopotu wykonywać codzienne domowe czynności. Na kolejną wizytę w salonie kosmetycznym można dzięki takiemu manicure’owi zdecydować się dopiero wtedy, gdy nadejdzie nas ochota na odświeżenie koloru paznokci – jest to zatem idealne rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych kobiet.

Aparycja w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważna, dlatego zadbane paznokcie to kolejny istotny, mimo że tak mały, element wizerunku. Jednocześnie warto wspomnieć, by korzystać wyłącznie z pewnych usług w profesjonalnych salonach kosmetycznych. W przeciwnym wypadku np. możesz mieć zalane skórki, a na Twoich paznokciach stosunkowo szybko pojawią się odpryski. Zaistnieje wtedy konieczność ponownego wykonania manicure w niedługim czasie. Aby tego uniknąć, serdecznie zapraszamy do fingerspa!

W fingerspa dbamy przede wszystkim o jakość i profesjonalizm. Z tego powodu korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych lakierów i narzędzi do manicure (Warszawa). Wykonywany przez nas manicure SPA (dbamy nie tylko o wygląd, ale też zdrowie paznokci) zawsze jest trwały, a do tego dobrze się prezentuje. Nasze kosmetyczki chętnie podpowiedzą, jaka stylizacja będzie odpowiednia. Do tego zawsze panuje u nas przyjazna atmosfera.

Postaw na profesjonalny manicure w Warszawie!

Leave a Comment