Oczy to jeden z elementów twarzy, na które najczęściej zwracamy uwagę podczas kontaktów z innymi osobami. Chcąc okazać zainteresowanie, utrzymujemy kontakt wzrokowy, a także próbujemy wyczytać z nich rozmaite emocje. Nic więc dziwnego, że lubimy podkreślać naturalne piękno naszych oczu. Najczęściej sięgamy w tym celu po rozmaite kosmetyki, jednak znakomitym pomysłem będzie przeprowadzenie zabiegów upiększających, które sprawią, że będziesz wyglądać olśniewająco także bez makijażu. Należą do nich laminacja brwi i rzęs. W Warszawie po taki zabieg upiększający zapraszamy do fingerspa!

laminacja brwi

Laminacja brwi i rzęs w Warszawie

Usługę, którą jest laminacja brwi, Warszawa, jako duże miasto, czyni niezwykle dostępną. Polega ona na zmienieniu kształtu brwi i nadanie nowego kierunku wzrostu włoskom. Pierwszym krokiem jest dokładne oczyszczenie, po którym nakładamy specjalny preparat z kwasem tioglikolowym. Jego działanie sprowadza się do rozchylenia łusek. Tak przygotowane włoski pokrywamy keratyną, która ma intensywne właściwości pielęgnacyjne. Sprawia, że brwi są pogrubione, lekko połyskujące oraz wzmocnione.

Jest to więc prosty i znakomity sposób na zadbanie o to, by prezentowały się one doskonale nawet wtedy, gdy nie są zaakcentowane przy pomocy koloryzującej kredki, pomady lub cienia. Uzyskany efekt utrzymuje się średnio od 1 do 1,5 miesiąca. Cała procedura laminacji nie powinna trwać dłużej niż 45 minut.

Magnetyczne spojrzenie na wyciągnięcie ręki – laminacja brwi Warszawa

Laminacji możesz poddać także swoje rzęsy. To doskonały sposób na to, by je wzmocnić oraz zadbać o to, by wyglądały pięknie, a zarazem naturalnie. Ta nieinwazyjna procedura polega na odtłuszczeniu górnych rzęs, nakręceniu ich na specjalny silikonowy wałek, a następnie na pokryciu ich odżywczym preparatem. Rzęsy koloryzuje się przy pomocy brązowej lub czarnej farby i całość utrwala keratyną. Włoski są zauważalnie odżywione, silniejsze, podkręcone i elastyczne. Zabieg trwa około 90 minut, a jego rezultat utrzymuje się przez około 2 miesiące.

Laminowanie rzęs Warszawa

Co ważne, takie rzęsy wciąż możesz malować tuszem, nadając im wtedy niesamowitego wyglądu, który do złudzenia będzie przypominał wachlarz przedłużonych włosków. Jeśli interesuje Cię laminowanie rzęs, Warszawa, a zwłaszcza nasz salon, stanowi odpowiednie miejsce do jego przeprowadzenia. Wykwalifikowana kadra pracowników z przyjemnością udzieli odpowiedzi na Twoje pytania i pomoże w rozwianiu ewentualnych wątpliwości. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu profesjonalnych produktów najwyższej klasy, zachowując wszelkie obowiązujące środki bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapraszamy!

Leave a Comment