Jakie usługi oferuje studio paznokci? Warszawa królową usług!

Zadbane paznokcie są ozdobą każdej kobiety, jednak również coraz więcej mężczyzn decyduje się na regularne wizyty w studio paznokci. Warszawa postrzegana jako stolica biznesu rządzi się szczególnymi prawami – od każdego pracownika, który odbywa częste spotkania, wymaga się perfekcyjnego wyglądu. Czasami właśnie ten czynnik może zadecydować o sukcesie. Na jakie usługi możemy liczyć, udając się do studia paznokci?

Manicure i pedicure klasyczny

studio paznokci

Paznokcie mogą prezentować się zarówno niezwykle naturalnie, elegancko, jak i stylowo. Często firmowy dress code wymaga od nas klasycznego wizerunku. W cenie są wówczas stonowane kolory, subtelny makijaż oraz oczywiście paznokcie delikatnie podkreślone naturalnym kolorem. Manicure i pedicure klasyczny są idealnym rozwiązaniem. Kosmetyczka dobierze odpowiedni kształt paznokci, usunie skórki i pomaluje płytkę na dowolny kolor.

Paznokcie hybrydowe

Manicure hybrydowy jest obecnie gorącym trendem ze względu na naturalność i wygodę. Nie ma na celu przedłużania paznokci, ale podkreślenie ich naturalnego wyglądu. Jednak jeżeli paznokcie nie są równej długości, manikiurzystka może delikatnie je przedłużyć. Pedicure hybrydowy również jest idealnym rozwiązaniem dla każdej kobiety – i to nie tylko w okresie wakacyjnym. Stopy również powinny wyglądać perfekcyjnie bez względu na to, czy większą część roku chodzimy w zakrytych butach. Spontaniczny wypad do SPA? Zajęcia jogi? Warto być przygotowanym na każdą okazję! Profesjonalne studio paznokci (Warszawa) zawsze oferuje te dwie usługi podczas jednej wizyty.

studio paznokci

Manicure i pedicure SPA

Chyba każdej z nas SPA kojarzy się z błogim odpoczynkiem i rewitalizacją. Dlaczego by nie zafundować prawdziwego SPA swoim dłoniom i stopom? Jest to idealny zabieg, który stanowi dopełnienie pozostałych usług manicure’u i pedicure’u. Studio paznokci (Warszawa) nie tylko oferuje kompleksową pielęgnację dłoni i stóp, ale również relaks przy odprężającej muzyce w miłej atmosferze.

Manicure i pedicure japoński

Zabiegi pielęgnacyjne prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni są idealnym rozwiązaniem dla zniszczonej płytki paznokcia. Kuracje, które oferuje między innymi fingerspa, w szybki sposób pomogą uporać się z problemami płytki paznokcia. Kuracja witaminowa pozwoli cieszyć się zawsze pięknymi, zadbanymi paznokciami.

Manicure i pedicure męski

Czy tylko kobiety odwiedzają regularnie studio paznokci? Warszawa jako duże miasto oferuje szereg usług pielęgnacyjnych również dla mężczyzn, w tym manicure i pedicure. Mężczyźni chodzą na wizyty do kosmetyczki z poczucia estetyki, wygody i chęci zadbania o siebie w sposób kompleksowy. Czasami zdarza się, że nie potrafią odpowiednio usunąć skórek czy nadać kształtu swoim paznokciom. Studio paznokci (Warszawa) jest wówczas idealnym rozwiązaniem! Warto wraz ze swoim partnerem czy bratem umówić się na wspólną wizytę i oddać się relaksowi.

Leave a Comment