Estetyczny i ekspresowy pedicure klasyczny – Warszawa

Pedicure klasyczny jest niezwykle popularnym zabiegiem zarówno wśród dbających o siebie kobiet, jak i eleganckich mężczyzn. Ma na celu polepszenie wyglądu paznokci u stóp poprzez usunięcie zrogowaciałego naskórka, usunięcie skórek i opiłowanie paznokci do pożądanego kształtu. Jak i gdzie wykonać pedicure klasyczny? Warszawa oferuje wiele gabinetów urody, w tym fingerspa, gdzie stylistki bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą na temat paznokci i zawsze doradzają najlepsze rozwiązania.

Na czym polega pedicure klasyczny?

Pedicure klasyczny (Warszawa) to podstawowy zabieg w salonach kosmetycznych, który pozwoli na odzyskanie pięknego wyglądu paznokci. Zaczyna się od ciepłej kąpieli stóp z dodatkiem soli, płynu czy olejków eterycznych. Zmiękczenie skóry pozwoli manikiurzystce na delikatne i precyzyjne usunięcie skórek wokół paznokci. Zrogowaciały naskórek zostanie starty za pomocą specjalnej tarki lub frezarki. Następnie płytkę skraca się i opiłowuje do odpowiedniego kształtu, tak aby paznokcie nie wrastały w skórę. W dalszej kolejności płytkę paznokcia należy osuszyć i odtłuścić. Tak wypielęgnowane paznokcie wyglądają pięknie same w sobie, jednak do wyboru jest ogromna ilość kolorów lakierów, które dodadzą nam wyjątkowego wyglądu.

Szybki sposób na piękne paznokcie

pedicure klasyczny warszawa

Ogromną zaletą pedicure’u klasycznego jest naturalny wygląd stóp pięknie prezentujących się w każdej sytuacji. Usunięte skórki, gładka skóra i równo opiłowana płytka paznokcia stanową klasę samą w sobie. Nie dość, że stopy wyglądają wówczas atrakcyjnie, to taki pedicure wykonuje się bardzo szybko w porównaniu na przykład do manicure’u hybrydowego. Mniej czasu potrzebnego na zabieg sprawia, że możemy pozwolić sobie na częstsze wizyty u pedikiurzystki, która wykona nam elegancki pedicure klasyczny. Warszawa to miasto słynące z szybkiego tempa życia, jednak nie warto zapominać o swoich potrzebach i relaksie, ponieważ wizyta w studio paznokci to nie tylko sposób na zadbanie o siebie, ale również odpoczynek przy relaksującej muzyce w przyjaznej atmosferze.

Zadbane paznokcie niezależnie od pory roku

Pedicure klasyczny możemy wykonać w domu lub w salonie kosmetycznym, wszystko zależy od naszych umiejętności i czasu. Jedno jest pewne – o stopy należy dbać przez okrągły rok. Jeżeli będziemy skupiać się na tej części ciała tylko przed sezonem letnim, kiedy odkrywamy stopy w sandałach, trudniej będzie doprowadzić je do właściwego stanu. Aby cieszyć się gładką skórą na piętach, należy regularnie wykonywać peeling i ścierać zrogowaciały naskórek za pomocą tarki. W salonach kosmetycznych możemy mieć pewność, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Kosmetyczki posiadają profesjonalny sprzęt i umiejętności, dzięki którym nawet zaniedbane stopy będą prezentować się bardzo dobrze w krótkim czasie. Jak wybrać studio paznokci, które ma w swojej ofercie pedicure klasyczny? Warszawa oferuje wiele salonów urody, jednak warto zwrócić uwagę na doświadczenie kosmetyczek i atmosferę panującą w gabinecie. W fingerspa zawsze stawiamy na dobre samopoczucie klientek, ponieważ nasze zabiegi to Wasz czas na relaks!

Leave a Comment