Pedicure hybrydowy. Piękny wygląd można zapewnić stopom przede wszystkim dzięki zadbanym paznokciom, dlatego też Polki chętnie korzystają z odpowiednich zabiegów kosmetycznych. Hitem ostatnich miesięcy jest pedicure hybrydowy. Co warto wiedzieć na jego temat?

 

Z czego wynika popularność tego zabiegu?

 

Pedicure hybrydowy jest popularnym zabiegiem kosmetycznym pozwalającym kobietom na pogodzenie dwóch ważnych kwestii: troski o piękny wygląd stóp oraz wygody. Wykonanie go w profesjonalnym salonie gwarantuje trwałość, a tym samym sporą oszczędność czasu i pieniędzy. Wykorzystanie specjalnego kosmetyku, który jest połączniem tradycyjnego lakieru z utwardzaczem, daje wspaniałe efekty. Wielu kobietom zależy na wyglądzie, ale nie mają czasu na częste wizyty w salonach kosmetycznych – pedicure hybrydowy jest dla nich doskonałym rozwiązaniem. Na taki zabieg stawiają też panie, które często przebywają poza domem – miłośniczki podróży i praktycznych rozwiązań, a także przedsiębiorcze kobiety, spędzające sporo czasu na wyjazdach służbowych.

 

Pedicure hybrydowy krok po kroku

 

Wbrew pozorom wykonanie tak trwałego i efektywnego zarazem pedicure’u nie jest trudnym zadaniem – szczególnie dla doświadczonych kosmetyczek, których w Warszawie nie brakuje. Kluczem do sukcesu są dobry lakier hybrydowy oraz lampa UV, dzięki której lakier zostanie odpowiednio utwardzony. Co czeka nas w salonie, gdy zdecydujemy się na taki zabieg pielęgnacyjny?

 

Zanim kosmetyczka nałoży lakier, będzie musiała usunąć skórki, a potem opiłować paznokcie i nadać im odpowiedni kształt. W większości salonów przed rozpoczęciem właściwego zabiegu na paznokcie nakładany jest primer, czyli środek zwiększający przyczepność lakieru hybrydowego. Następnie kładziona jest baza, a później wybrany wcześniej lakier oraz top, czyli lakier nawierzchniowy. By pedicure był trwały, każda z tych warstw musi zostać utwardzona za pomocą lampy UV.

 

Klasyczne rozwiązania kontra odważne wzory

 

Pedicure hybrydowy to również wiele pomysłów na ozdobienie paznokci w ciekawy sposób. Na co warto postawić? Wciąż modne są klasyczne rozwiązania, czyli wszelkiego rodzaju odcienie nude oraz beże i róże. Rośnie jednak popularność intensywnych kolorów, przy czym szczególnym zainteresowaniem miłośniczek warszawskich salonów urody cieszą się oczywiście różne odcienie czerwieni. We wzornictwie prym wiodą geometryczne wzory oraz takie dodatki jak brokat. Dzięki nim pomysłowa kosmetyczka może zmienić paznokcie w oryginalne dzieło sztuki i wyjątkową ozdobę stóp. Pedicure hybrydowy to gwarancja pięknych i zadbanych paznokcie, które nienagannym wyglądem mogą zachwycać nawet przez trzy tygodnie.

Leave a Comment