Paznokcie żelowe to proste i popularne rozwiązanie pozwalające na kreatywne ozdobienie dłoni. To także metoda od lat pomagająca skutecznie walczyć z takimi problemami jak zbyt krótkie i łamliwe płytki. Zarówno na szablonach, jak i na tipsach ta technika może zachwycać wyglądem. Jakie wzory i kolory będą dominować w czasie nadchodzącej

 

 

Paznokcie żelowe: długa droga do sukcesu

Zanim Polki stawiające na szyk i elegancję doceniły walory paznokci żelowych, minęło sporo czasu. Początkowo kojarzyły się one z kiczem z powodu niezbyt przemyślanego wzornictwa i kolorystyki. Z czasem, głównie dzięki dobrym i pomysłowym kosmetyczkom wyznaczającym trendy, paznokcie ozdobione w ten sposób zaczęły zachwycać pięknym kształtem, modnymi kolorami oraz wzorami, które mogą oczarować każdego. Dziś manicure i pedicure tego typu znajdują się w podstawowej ofercie większości salonów urody. Warszawskie kosmetyczki dodatkowo mogą się pochwalić wyjątkową kreatywnością, dzięki czemu tworzone przez nie wzory zachwycają nie tylko estetyką, ale i oryginalnością. Dziś każdy sezon to nowe pomysły na ciekawą stylizację paznokci żelowych. Jakie trendy już wkrótce zagoszczą w warszawskich salonach urody?

 

Modna kolorystyka: na jakie barwy warto postawić tej wiosny?

 

Wiosna 2017 roku przyniesie sporo nowości, choć miłośniczki szeroko rozumianej klasyki też nie będą miały powodów do narzekań. Pastele wprawdzie przechodzą powoli do historii, wciąż jednak na topie pozostają neutralne i uniwersalne barwy, takie jak biel czy czerń. Te dwa kolory nadal będą zajmować ważne miejsce zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej. W tym roku, podobnie jak w poprzednich sezonach, modne będą kolory nude. Na jakie nowości można się zatem nastawić? Już teraz rośnie zainteresowanie kolorem khaki oraz czerwienią w różnych odcieniach. Coraz częściej wybierane stają się też turkus, lazur czy granat. Żółć, pomarańcz oraz róż to kolejne barwy, na które miłośniczki mody mogą spokojnie postawić w najbliższych miesiącach. Taka kolorystyka może pomóc w osiągnięciu wspaniałych rezultatów, ważne jest tu jednak rozsądny umiar w zdobieniu. Zalecane są proste i oszczędne wzory, dzięki czemu główną ozdobą paznokcia stanie się jego barwa.

 

Na jakie kolory warto się jeszcze zdecydować z myślą o nadchodzącej wiośnie? Dla kobiet stawiających na elegancję ciekawą propozycją mogą się okazać metaliczne odcienie: dla tych o zimnej karnacji ­– srebrny, dla pań o ciepłej karnacji – złoty. Wśród najnowszych trendów pojawiają się też lakiery holograficzne oraz paznokcie ombre, które dzięki charakterystycznej metodzie pozwolą na łączenie ze sobą kilku odcieni tej samej barwy.

 

Paznokcie żelowe to dobra propozycja dla kobiet stawiających na modę i praktyczne rozwiązania. Jednocześnie są idealnym rozwiązaniem dla tych pań, które nie boją się odważnych wzorów i same chcą wyznaczać trendy.

Leave a Comment