Paznokcie hybrydowe – Warszawa. Dowiedz się, czy to stylizacja odpowiednia dla ciebie

Wiele kobiet ceniących sobie czas, elegancję i komfort decyduje się na paznokcie hybrydowe. Warszawa, w której życie toczy się bardzo szybko, jest jednocześnie miastem, gdzie często narzekamy na brak czasu pozwalającego na odpowiednią pielęgnację dłoni i stóp. Hybryda – ze względu na swoją trwałość – jest wówczas doskonałym pomysłem. Poznaj zalety paznokci hybrydowych, dowiedz się, czy będą odpowiednie dla twoich dłoni, a jeśli nie – sprawdź, jakie ciekawe alternatywy może zaoferować salon kosmetyczny.

Paznokcie hybrydowe – Warszawa jako stolica elegancji

paznokcie hybrydowe

Wyjątkowa trwałość hybrydy w porównaniu do zwykłego lakieru do paznokci to prawdopodobnie największa zaleta tego rozwiązania. Stylizacja powinna utrzymać się na dłoniach i stopach nawet przez trzy tygodnie bez uszkodzeń, odprysków czy przebarwień. Przez cały ten czas paznokcie lśnią i mogą wyglądać efektownie, a zarazem naturalnie. Dłonie i stopy sprawiają wrażenie wyjątkowo zadbanych. Ponadto ta metoda malowania paznokci jest bardzo bezpieczna. Jeśli zabieg zostanie wykonany profesjonalnie, może dodatkowo wzmacniać płytkę. Właśnie z tych powodów kobiety bardzo często decydują się na paznokcie hybrydowe. Warszawa jest zresztą miejscem, w którym szybkie tempo życia sprawia, że kobiety nie mogą sobie pozwolić na cotygodniowe wizyty w salonie kosmetycznym. W fingerspa hybryda jest więc jednym z najczęściej wybieranych przez nasze klientki zabiegów.

Kiedy paznokcie hybrydowe nie są najlepszym pomysłem?

Czy każda kobieta może sobie pozwolić na paznokcie hybrydowe, które doskonale sprawdzą się zarówno w pracy, jak i na urlopie? Niestety nie i nie chodzi tu o koszt zabiegu. Po pierwsze wytrzymałość lakieru hybrydowego, a konkretnie jego przyczepność, zależy w dużej mierze od kondycji płytki paznokcia. Gdy jest ona słaba, lakier utrzyma się na jej powierzchni zaledwie kilka dni, a przecież nie taki jest cel hybrydy. Podobne konsekwencje niosą za sobą infekcje grzybiczne dłoni – wówczas odpowiedzialna manicurzystka powinna zaproponować swojej klientce odpowiednią pielęgnację i dopiero po przywróceniu dłoniom właściwej kondycji zaoferować lakier hybrydowy. Warszawa to miejsce, w którym tego typu zabieg cieszy się ogromną popularnością, dlatego w naszym salonie, zanim przystąpimy do zabiegu, dokładnie oglądamy dłonie klientki, aby wykonana stylizacja przyniosła oczekiwane rezultaty.

Nie możesz pozwolić sobie na paznokcie hybrydowe? Warszawa pełna jest ciekawych alternatyw!

Na szczęście istnieje wiele rozwiązań, które tymczasowo mogą zastąpić paznokcie hybrydowe lub pomóc w przygotowaniu płytki do pokrycia jej w przyszłości trwałym lakierem. W fingerspa proponujemy między innymi starannie wykonany manicure klasyczny, który doskonale wpływa na kondycję płytki. W międzyczasie profesjonalny i dobrze położony na paznokciach lakier tradycyjny również będzie rozwiązaniem dość trwałym. Nie oznacza to wcale, że stylizacja wykorzystująca tradycyjny lakier będzie nudnym rozwiązaniem – w ramach zabiegu możemy stworzyć na paznokciach french manicure lub niebanalny efekt ombre.

 

Leave a Comment