Paznokcie hybrydowe – trwałość i elegancja

 

Piękne dłonie to przede wszystkim zadbane paznokcie – o tym wie każda kobieta. Jak połączyć modny i elegancki wygląd z funkcjonalnością i trwałością? Najlepszym rozwiązaniem w przypadku takich wymagań będzie manicure hybrydowy.

 

Dlaczego paznokcie hybrydowe stają się coraz popularniejsze?

 

W ostatnich latach w warszawskich salonach kosmetycznych wyraźnie widoczne jest rosnące zainteresowanie takimi zabiegami jak manicure czy pedicure hybrydowy. Dlaczego tak się dzieje? Bo dla zabieganych Polek trwałe rozwiązania są rozwiązaniami najlepszymi. Możliwość cieszenia się idealnymi paznokciami przez okres trzech tygodni to największa korzyść związana z takim właśnie zabiegiem kosmetycznym. Długotrwały efekt pozwala także na wybieranie modnych i pracochłonnych wzorów.

paznokcie hybrydowe

Paznokcie hybrydowe z myślą o zimie

 

Paznokcie hybrydowe to gwarancja trwałych efektów, kobiety stawiające na takie rozwiązanie mogą zatem bez obaw pozwolić sobie na tworzenie na paznokciach skomplikowanych wzorów i dekoracji, których wykonanie wymaga talentu, cierpliwości oraz czasu. Jakie wzory cieszą się popularnością w okresie zimowym? Uniwersalnym rozwiązaniem są proste, geometryczne motywy oraz czarne paznokcie ozdobione brokatem. Zima okazuje się też wielką sojuszniczką miłośniczek Skandynawii. Czerwone paznokcie ozdobione białym wzorem i typowo skandynawskimi motywami – to rozwiązanie, które już od kilku sezonów nie wychodzi z mody. A na co warto zwrócić uwagę z myślą o nadchodzącej wiośnie?

paznokcie hybrydowe

 

Jakie wzory zdominują nadchodzącą wiosnę?

 

Nic nie zagraża popularnemu rozwiązaniu, jakim są proste, geometryczne wzory. Wciąż będą one na topie, szczególnie w chwili, gdy postawi się na biel i czerń. Nadchodząca wiosna będzie też okresem sprzyjającym kobietom ceniącym barwy khaki oraz kolory nude. To one zajmą miejsce pasteli, które powoli wychodzą z mody. Z kolei panie lubiące się wyróżniać będą mogły błyszczeć – i to dosłownie. Wiadomo już, że nadchodzące tygodnie przyniosą wielki powrót lakierów holograficznych oraz takich kolorów jak srebro czy złoto. Królować będzie też ombre, które już od dłuższego czasu przyciąga uwagę Polek. Im bliżej do wiosny, tym większe staje się zainteresowanie intensywnymi barwami. Obok powracającej do łask czerwieni pojawią się mniej klasyczne kolory: turkus, lazur, granat oraz kobalt. Taka kolorystyka będzie miała istotny wpływ na wzornictwo. Powinno być ono dość oszczędne. Co polecają styliści? Ciekawą ozdobą mogą się okazać delikatne, pojedyncze paski wykonane za pomocą brokatu lub lakieru o innej barwie. Polecanym rozwiązaniem są też delikatne kropki, które ozdobią paznokieć, a jednocześnie nie będą odciągać uwagi od elementu najważniejszego, czyli kolorystyki.

paznokcie hybrydowe

Trwałe paznokcie hybrydowe mogą zapewnić elegancki wygląd każdej kobiecie. Fakt, że wykonany w trakcie takiego zabiegu wzór utrzymuje się dość długo, jest najlepszą zachętą do stawiania na misterne i oryginalne motywy. Dzięki nim paznokcie staną się wyjątkowymi ozdobami stóp i dłoni, których zadbany wygląd jest bardzo ważny.

Leave a Comment