Manicure Warszawa podąża za światowymi trendami

Warto uściślić tytułowe zdanie: warszawskie salony nie tylko podążają za trendami – również je wyznaczają. Nie brakuje tu specjalistek, które są znane nawet poza granicami Polski. Manicure, wizaż czy makijaż wymagają obeznania w swojej branży, śledzenia nowinek i ciągłego szkolenia. Chodzi nie tylko o wykonywana profesję, lecz także pasję. Sprawdźmy, jakie trendy obecnie królują na salonach!

Sezon: lato 2017

Podobnie jak odzież w sklepach sieciowych czy makijaż, tak również manicure sięga po inspiracje prosto z wybiegów. Małym dziełem sztuki okazuje się trend na paznokcie z efektem akwareli. Zdobienie może przybierać bardzo fantazyjne kolory i wzory. Z pewnością każdy paznokieć będzie miał nieco inny wzór, co samo w sobie będzie przyciągać wzrok. Najczęściej akwarelowe paznokcie stosuje się na lakierze hybrydowym. W ten sposób uzyskujemy idealną stylizację na urlop! Równie bajkowy efekt otrzymamy dzięki holograficznym lakierom, które pod wpływem światła połyskują wieloma kolorami. Wciąż modne są pastele i kolorowy french. Wybierając manicure na urlop pod palmami, warto przyjrzeć się bardziej błyszczącym wzorom. Obecnie jako najmodniejsze barwy pokrywające damskie paznokcie królują srebro, złoto i miedź. Od zawsze te kolory kojarzyły się z jesienią, jednak okazuje się, że błyszczące paznokcie idealnie komponują się z opalenizną!

 

manicure warszawa

 

manicure warszawa

 

manicure warszawa

 

manicure warszawa

Manicure Warszawa pod znakiem biznesu

Według zasad dobrego stylu i profesjonalnego wizerunku kolor na paznokciach powinien być subtelny. Wciąż gorącym trendem są paznokcie nude, zbliżone do odcienia naszej skóry. Bardzo dobrze prezentują się zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach. Równie ciekawym i eleganckim rozwiązaniem będzie modny french lub delikatny róż. Aby lakier prezentował się idealnie przez długi czas, hybrydę warto wykonać w dobrym salonie kosmetycznym, gdzie zrobiony zostanie profesjonalny manicure. Warszawa zachęca do fantazyjnych realizacji. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na wyraziste paznokcie w miejscu pracy, ale miłośniczki ekstrawagancji mogą swobodnie oddawać się szaleństwu na urlopie. Lakier hybrydowy utrzyma się na paznokciach nawet do 3 tygodni.

Sezon: jesień-zima 2017

Jesienią i zimą bardzo modne będą połyskujące, metaliczne kolory. Lato to czas srebra i złota, a jesień – fioletu i różu w nowej odsłonie. Staną się one idealnym kontrastem wobec ciemnych, jesiennych ubrań, które zazwyczaj nosimy. W nadchodzącym sezonie równie modne będą geometryczne wzory z drobnymi ozdobami. Do pracy warto wybrać moon manicure, czyli półksiężyce na dole płytki, które malujemy innym kolorem niż pozostałą część paznokcia. Może to być na przykład subtelne połączenie beżu i bieli lub lakieru bezbarwnego. Do łask wraca również czerń, ale koniecznie z ozdobami. Jesienią i zimą zapominamy natomiast o czerwieni i białym frenchu, tak modnych latem w stylizacjach manicure. Warszawa to niewątpliwie jedno z miast, w których salony kosmetyczne inspirują się światowymi trendami, z czego żal nie korzystać.

Leave a Comment