Manicure klasyczny – Warszawa. Zadbaj o swoje dłonie krok po kroku!

W ostatnich sezonach bardzo popularne stają się bogate zdobienia na paznokciach, wykonane między innymi z wykorzystaniem wielobarwnych wzorów i brokatu. Te dość krzykliwe stylizacje nie są jednak odpowiednie dla każdej kobiety. Z tego względu w trendach wciąż utrzymuje się manicure klasyczny. Warszawa jest zresztą miastem, w którym naturalne piękno związane z taką pielęgnacją paznokci sprawdzi się doskonale.

Dlaczego warto stosować manicure klasyczny? Warszawa to idealne miejsce na ten rodzaj stylizacji!

Siłę urody wielu kobiet stanowią delikatność i naturalne piękno. W ten trend świetnie wpisuje się manicure klasyczny. Warszawa to doskonałe miejsce na stosowanie tego rodzaju pielęgnacji i stylizacji paznokci, ponieważ panie zatrudnione w biurach lub obsługujące klientów nie zawsze mogą sobie pozwolić na odważne barwy lakieru i dodatkowe zdobienia. Manicure klasyczny natomiast zdecydowanie podkreśla atrakcyjny wygląd zadbanych i delikatnych dłoni. Z czego to wynika i jak wykonuje się go profesjonalnie krok po kroku?

Usuwanie zanieczyszczeń i nadawanie paznokciom kształtu

Aby manicure klasyczny spełniał swój cel i został wykonany prawidłowo, bardzo ważna jest troska o higienę, dlatego pierwszym elementem zabiegu jest dokładna dezynfekcja dłoni klientki. Kolejnym etapem jest nadanie paznokciom preferowanego przez klientkę kształtu poprzez staranne piłowanie. Po tym procesie warto namoczyć dłonie w wodzie z dodatkiem olejku, który zmiękczy skórę. Nie można koncentrować się wyłącznie na paznokciach, ponieważ atrakcyjne dłonie stanowią spójną całość. Z tego względu w kolejnym kroku starannie usuwamy z nieatrakcyjnie wyglądające skórki wokół paznokci. Dobra stylistka wykonuje ten zabieg bardzo starannie z użyciem cążków, dzięki czemu nie naraża na przypadkowe zranienia.

Manicure klasyczny – Warszawa. Profesjonalna pielęgnacja w fingerspa

Warunkiem atrakcyjnego wyglądu jest dokładne wypolerowanie płytki. Gdy czynność dobiegnie końca, na paznokcie klientki nakładana jest oliwka lub krem w celu wygładzenia i nawilżenia skóry. Profesjonalistka pracująca nad stylizacją paznokci doskonale wie, jak wykonać manicure klasyczny. Warszawa jest miastem, w którym zadbane i eleganckie dłonie są szczególnie cenione, dlatego wiele naszych klientek decyduje się właśnie na ten wariant pielęgnacji swoich paznokci. Po wykonaniu manicure klasycznego niejednokrotnie proponujemy także pokrycie paznokci lakierem bezbarwnym, ponieważ znakomicie podkreśla on naturalne piękno i zadbany wygląd delikatnych kobiecych dłoni.

 

 

Leave a Comment