Manicure i pedicure Warszawa – sprawdź 5 wiosennych trendów w stolicy.

Manicure i pedicure Warszawa – niezależnie od tego, czy jesteś miłośniczką klasyki, czy wolisz ekstrawaganckie zdobienia, z pewnością odnajdziesz się w najnowszych wiosennych trendach. Wiosną 2021 króluje nie tylko stylowy minimalizm, ale też odważne wzory i kolory. Poznajcie 5 top trendów w stylizacji paznokci!

Graficzne detale

Kropki, kreski, trójkąty, kwadraty i wszystkie inne geometryczne kształty, które przyjdą nam do głowy. To właśnie motywy graficzne są jednymi z najśmielszych i najpopularniejszych w tym sezonie. Można postawić na odważne i kontrastowe kolory, ale też na bardziej stonowany styl w łagodnych odcieniach. Proste graficzne wzory możemy wypróbować, robiąc domowy manicure i pedicure Warszawa ma jednak bogatą ofertę salonów, w których doświadczone stylistki wykonają bardziej złożone projekty.

Szlachetny marmur

Szlachetność marmuru doceniana jest nie tylko przez rzeźbiarzy, architektów czy projektantów. To jeden z najcenniejszych materiałów wykorzystywanych do tworzenia dekoracji architektonicznych i dzieł sztuki. Od tysiącleci używano go do budowania okazałych budynków, a z czasem przeszedł do wnętrz, mody i… manicure oraz pedicure. Marmurowy motyw na paznokciach nie jest trudny do wykonania. Jeśli chcemy, żeby był subtelny i dyskretny, wybierzmy jasne stonowane kolory.

W odległej galaktyce

Brak czasu na lot w kosmos? To żaden problem! Można przenieść odległe galaktyki na paznokcie. Wydawać by się mogło, że pomysły na galaktyczny manicure i pedicure. Warszawa ma w przysłowiowym małym palcu – motyw ten cieszy się dużą popularnością. Galaktyczny manicure wyróżnia połączenie różnych odcieni niebieskiego oraz bieli. Do imitowania drogi mlecznej użyć można mięty i fioletu, a odrobina brokatu nada zdobieniom głębi. To propozycja dla prawdziwie odlotowych pań, tym bardziej, że do profesjonalnego salonu w stolicy dotrzemy bez lotu rakietą!

Delikatny i dyskretny

Miłośniczki stonowanych barw mogą postawić na minimalistyczne zdobienia. W zakresie eleganckiego manicure i pedicure Warszawa jest niemal mistrzem – w końcu to nie tylko stolica elegancji czy tętniące rozrywkami miasto, ale też centrum biznesowe. W wielu miejscach pracy obowiązuje określony dress-code, w którym doskonale odnajdzie się manicure w odcieniach nude połączonych z bielą. Biały detal będzie delikatnym akcentem podkreślającym klasyczne paznokcie w stonowanych barwach beżu.

Tylko jeden paznokieć

Rozwiązanie idealne do pracy, w której wymagany jest elegancki i prosty styl. Elegancja nie musi być nudna, można dodać jej odrobinę szaleństwa, wybierając jeden paznokieć w kolorze innym niż pozostałe. Ten dyskretny trend przełamuje klasykę. Przy jasnych brawach szczególnie ważne jest, aby zadbać o skórki oraz perfekcyjnie wykonać zabieg. Przy manicure i pedicure Warszawa ma do zaoferowania wsparcie wielu doświadczonych stylistek, które służą swoją radą oraz doświadczeniem, a także – rzecz jasna – perfekcyjnym wykonaniem takiej stylizacji na paznokciach.
Nowoczesne trendy w manicure i pedicure zaskakują swoją różnorodnością. Wybierając wysokiej produkty, a także korzystając przy wykonaniu koloryzacji z usług profesjonalnego salonu, zyskujemy szansę na elegancki i trwały efekt, który stanie się dopełnieniem każdej stylizacji.

więcej o naszych usługach: https://fingerspa.pl/uslugi/ lub na profilu https://www.instagram.com/fingerspa.pl/

Leave a Comment