Manicure i pedicure? Warszawa – sprawdź zimowe inspiracje stolicy!

Tematem dzisiejszego artykułu będzie zimowy manicure i pedicure. Warszawa to miasto eleganckich kobiet, które m.in. z racji swoich obowiązków zawodowych przywiązują dużą wagę do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Czy w trakcie zimy również warto wykonywać pedicure? Jakie stylizacje będą najodpowiedniejsze o tej porze roku?

Manicure i pedicure – Warszawa. Czy warto malować paznokcie u stóp również zimą?

Niektóre kobiety uważają, że zima to czas, w którym o ile wciąż warto troszczyć się o nienaganną i ciekawą stylizację paznokci dłoni, to pedicure, a tym bardziej lakier na paznokciach u stóp, nie jest już koniecznością. W końcu i tak będą one niewidoczne w zimowych butach lub ciepłych domowych kapciach. Czy można zgodzić się z tym stwierdzeniem? Niekoniecznie. W końcu rezygnacja z pedicure’u w trakcie kilku zimowych miesięcy odbije się na wyglądzie stóp wiosną i latem. Wówczas jedna wizyta w salonie kosmetycznym może okazać się niewystarczająca, by naprawić zaniedbania.

A co z lakierem? Odpowiedz sobie na pytanie, dlaczego zazwyczaj pokrywasz nim paznokcie u stóp – z pewnością po to, aby dobrze prezentować się w pracy lub podczas spaceru. Po chwili zastanowienia uznasz zapewne, że nie są to jedyne powody – zastanów się, czy chcesz wyglądać pięknie dla siebie samej, czy także dla swojego mężczyzny. Gdy położysz się spać lub obudzisz rano u boku ukochanego, zadbane dłonie oraz stopy, dzięki wizytom u stylistki, będą wyglądać znacznie bardziej atrakcyjnie.

Jakie stylizacje będą modne tej zimy?

Na jakie stylizacje warto się skusić tej zimy, jeśli chodzi o manicure i pedicure? Warszawa to miasto, w którym klasyka w postaci jednolitego czerwonego lub bordowego lakieru zawsze będzie w cenie, jednak o niej pisaliśmy już na blogu w kilku artykułach. Dziś poszukamy więc innych modnych trendów. Wiele kobiet pracujących w warszawskich biurach nie może sobie pozwolić na szaleństwo w kwestii koloru paznokci, ale nie oznacza to, że manicure i pedicure zimą muszą być nudne. Jedną z naszych propozycji jest więc ombre – w nadchodzącym sezonie rezygnujemy jednak z pasteli na rzecz uniwersalnego koloru nude, czerni i innych ciemnych odcieni. Te warianty odbiegają od klasyki, a jednocześnie nie będą zbyt krzykliwe.

Manicure i pedicure – Warszawa i jej zimowe barwy. Czy możesz pozwolić sobie na więcej?

Ograniczenia związane z pracą biurową nie dotyczą jednak wszystkich mieszkanek stolicy. W końcu są branże, w których kobiety z całą pewnością mogą sobie pozwolić na bardziej odważny manicure i pedicure. Warszawa jako duże miasto oferuje wiele ciekawych inspiracji. Wszystkim kobietom, które posiadają większą swobodę w tym zakresie, polecamy subtelne wzory pokrywające paznokcie, niekoniecznie zaś brokat. Być może zimą warto postawić na biały lakier, a na kilku paznokciach zaprezentować zarys znanych budowli? Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na manicure i pedicure zimą, odwiedź salon fingerspa. Wspólnie poszukamy ciekawej stylizacji!

Leave a Comment