Hybryda? Paznokcie? Warszawa – stolica stylizacji bez nadmiernej ekstrawagancji

Obecne trendy to dyktatura ekstrawaganckich strojów, dodatków, a nawet makijażu. Wiele kobiet jednak wciąż wybiera klasyczną elegancję, prostotę i stonowane kolory. Jest to esencja minimalizmu, który równie często pojawia się w stylizacji paznokci. Jak poczuć się elegancko, a zarazem naturalnie i swobodnie?

Czym jest minimalizm w stylizacji paznokci?

Minimalizm na paznokciach jest ciekawą alternatywą dla żywych lub wręcz jaskrawych barw, które są jednym z głównych trendów w manicurze i pedicurze. Fanki prostoty nie podążają za głównym nurtem, są raczej indywidualistkami, które nie czują potrzeby, by wyróżniać się z tłumu. Samodzielnie wybierają najodpowiedniejsze elementy swojego stylu. Również w stylizacji paznokci kierują się umiarem i prostotą. Nie dla nich są krzykliwe wzory, neonowe róże i cyrkonie. Minimalistki mają kilka kolorów ubrań, które potrafią doskonale dobierać odpowiednio do okazji. Także kolor paznokci jest elementem ich wizerunku. Jednym ze sposobów utrzymania płytki w dobrym stanie jest hybryda. Paznokcie? Warszawa jako stolica mody oferuje ogromny wybór lakierów w salonach manicure’u i są wśród nich barwy, które nigdy się nie znudzą.

manicure hybrydowy warszawa

wanicure hybryda warszawa

Modna hybryda – paznokcie Warszawa

Manicure hybrydowy to nic innego jak zadbane, naturalnie wyglądające paznokcie, które nawet do 3 tygodni pozostają w nienaruszonym stanie. Gwarantem pożądanego efektu jest renomowany salon manicure’u, w którym stylistki będą potrafiły dopasować uniwersalny kolor do codziennego stylu. W fingerspa dbamy, aby każda kobieta poczuła się elegancko i komfortowo, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że manicure to nie tylko pomalowanie paznokci, ale również pewność siebie, która podkreśla naturalne piękno. Nie tylko podążamy za trendami, lecz także same je wyznaczamy. Słuchamy naszych klientek i zapewniamy ogromny wybór kolorów, które można dopasować do własnego stylu.

Klasyczna elegancja w pracy, czyli subtelna hybryda. Paznokcie? Warszawa ma swoje wymagania!

hybryda paznokcie warszawa

manicure hybrydowy warszawa

manicure hybrydowy warszawa

Minimalistki często czują się dobrze w bardziej formalnych stylizacjach w miejscu pracy, co zdecydowanie świadczy o ich profesjonalizmie. Wybierają klasyczne i stonowane kolory takie jak czerń, granat, beż, biel, błękit, brąz oraz szare tonacje. Stawiają na delikatny, oszczędny makijaż, klasyczne fryzury oraz oczywiście zadbane dłonie, których uzupełnieniem jest najczęściej hybryda. Paznokcie świadczą o dbałości o własny wygląd. Wbrew pozorom minimalizm nie jest łatwym stylem, wymaga wyczucia i kreatywności w dobieraniu faktur, drobnych wzorów, fasonów i subtelnych dodatków, by osiągnąć spójny wizerunek. Paznokcie hybrydowe wyglądają bardzo naturalnie, szczególnie jeżeli wybierzemy kolory pastelowe. W minimalizmie króluje beż, ecru, kawa z mlekiem, odcienie szarości, jasna brzoskwinia i róż zbliżony kolorem do naturalnej płytki paznokcia. Hybryda to najlepsze rozwiązanie dla miłośniczek prostego i eleganckiego stylu.

Leave a Comment