Idealna hybryda – paznokcie Warszawa

Manicure hybrydowy to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą mieć zawsze zadbane dłonie, nie poświęcając im jednak zbyt dużo czasu. Ten popularny zabieg jest idealną alternatywą dla tipsów. Dlaczego hybryda? Paznokcie (Warszawa) powinny prezentować się naturalnie, a to idealny zabieg, dzięki któremu nie wyglądają sztucznie. Jakie są jeszcze zalety hybrydy?

Alternatywa dla tipsów

Hybrydę nakłada się na naturalne paznokcie i zabieg nie ma na celu ich przedłużenia. Płytka paznokcia zostaje utwardzona dzięki lampie UV. Specjalny lakier hybrydowy nie odpryskuje, tak jak w przypadku zwykłego z drogerii. Natomiast na tipsy lub szablon można nakładać akryl i żel. Ten pierwszy jest w postaci proszku, który łączy się z liquidem, po czym w kilka minut twardnieje. Żel utwardza się za pomocą lampy UV. Obecne trendy w manicurze zmieniają się bardzo dynamicznie – modne są paznokcie od bardzo krótkich i naturalnych aż do długich. Chyba najbardziej komfortowym rozwiązaniem jest właśnie hybryda. Paznokcie (Warszawa) są nieodłącznym elementem wizerunku każdej kobiety, a szczególnie gdy odbywamy dużo spotkań biznesowych, musimy pamiętać o pielęgnacji dłoni. Manicure hybrydowy pozwoli na uzyskanie efektu zadbanych i estetycznych paznokci do 3 tygodni.

Na czym polega manicure hybrydowy?

W pierwszej kolejności manikiurzystka przygotowuje paznokcie do malowania, czyli tak jak w przypadku tradycyjnego manicure’u usuwa skórki oraz nadaje paznokciom odpowiedni kształt i długość. Kolejnym krokiem jest odtłuszczenie płytki paznokcia. Takie przygotowanie jest niezwykle istotne, ponieważ dzięki niemu lakier będzie trzymał się dłużej. Następnie nakłada się bazę, którą utwardza się w lampie UV. Właściwy kolor nakłada się jeden lub dwa razy. Każdy paznokieć po kolei również zostaje utwardzony w lampie. Na sam koniec paznokcie maluje się nabłyszczaczem.

hybryda manicure warszawa

Zdarza się, że najlepsze lakiery do paznokci nie trzymają się nawet kilku dni. Z tego powodu specjaliści opracowują nowe metody na uzyskanie trwałego i atrakcyjnego efektu. Manicure wykonany u profesjonalnej kosmetyczki jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ nie ma konieczności malowania paznokci co parę dni, nawet mimo narażania lakieru na odpryski podczas podstawowych prac domowych. Jako że lakier hybrydowy nakładany jest na naturalną płytkę paznokcia, daje bardzo naturalny efekt – zupełnie jak w przypadku zwykłego lakieru do paznokci. Dzięki jego cienkiej warstwie lub nawet dwóch paznokcie nie sprawiają wrażenia grubych i wypukłych.

Czy manicure hybrydowy jest dla każdego?

Obecnie bardzo dużo kobiet decyduje się na malowanie paznokci lakierem hybrydowym. Najczęściej nie ma żadnych przeciwwskazań do tego zabiegu. Jednak są wyjątki, o których każda manikiurzystka powinna poinformować. Na manicure hybrydowy nie powinny decydować się kobiety o bardzo kruchych i łamliwych paznokciach. Taka płytka powinna zostać odżywiona i odbudowana przed zabiegiem. Podstawowym przeciwwskazaniem są również choroby paznokci, np. zakażenie grzybicą. Przed umówieniem się na wizytę warto skonsultować się z kosmetyczką, a najlepiej pokazać stan swoich paznokci – wówczas będzie mogła ocenić, czy jest możliwość wykonania takiego zabiegu jak hybryda. Paznokcie (Warszawa) wymagają czasami leczenia specjalistycznego. W tym celu warto udać się do dermatologa.

Leave a Comment